فهرست

نیک تابان صبا تولید کننده چراغ خیابانی و پروژکتور

وال واشر LED در انواع تک رنگ سفید(cool white & warm white) سبز (green) آبی(blue) قرمز(red) کهربایی (amber) صورتی (pink)  و … با استفاده از LED POWER در توان ۱۲ وات و ۲۴ وات و ۳۶ وات طراحی و تولید می گردد.وال واشر LED محصولی است بسیار بادوام و زیبا بمنظور تزئینات و نورپردازی اماکن تاریخی و فرهنگی ، المانهای شهری ، ساختمانها و پلها به کار می رود. بدنه وال واشر led از جنس آلومینیوم آنودایز شده می باشد و جداره نور گذر آن در مقابل نور خورشید و اشعه ماورا بنفش بسیار مقاوم می باشد. این محصول با یکسال گارانتی عرضه می گردد. 

سری جدید وال واشر led نیک تابان صبا با نام تجاری آلما تولید گردید. از این نوع وال واشر led در شهر اراک جهت نورپردازی نمای  تعداد زیادی از ساختمانها استفاده شده است . این وال واشر در ابعاد ۱۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر و در توان ۴ تا ۳۶ وات در انواع رنگ نورهای مختلف تولید می گردد. وال واشر led آلما ویژه نورپردازی نمای ساختمان ، نورپردازی پل ، نورپردازی شهری و نورپردازی دختان و نورپردازی پارک می باشد. بدنه وال واشر ال ای دی آلومینوم آبکاری آنودایز است و در مقابل عوامل جوی بسیار مقاوم است.

وال واشر led آلما با کیفیت عالی و قطعات استاندارد و led تایوانی و با بهره نوری بالا در رنگ سفید آفتابی و مهتابی با ۱۲۵ لومن در هر وات با گارانتی یکساله و قیمت مناسب عرضه می گردد. با استفاده از وال واشر ال ای دی نیک تابان محیطی زیبا و آرامش بخش داشته باشید.

وال واشر led در اراک بسیار طرفدار دارد و نمای ساختمانها را با این چراغ نورپردازی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر  با این شماره ۰۹۱۰۰۰۳۱۲۸۸ مدیر فروش رسول یساولی تماس بگیرید.

وال واشر led

تصاویر وال واشر led در نمای ساختمانها