چراغ خیابانی SOLAR

چراغ خیابانی خورشیدی SOLAR بی نیاز از برق شبکه و با پشتیبانی در روزهای ابری در توانهای ۱۸ تا ۷۲ وات در ارتفاع ۳ الی ۹ متری به همراه فونداسیون پیش ساخته طراحی و تولید می گردد. با استفاده از محصول چراغ سولار led خیابانی می توان روشنایی معابر و محوطه هایی که دسترسی به برق شبکه امکان ندارد یا دشوار است را تامین نمود.

چراغ خیابانی خورشیدی led متشکل از بخشهای مختلفی است: 

پروژکتور LED فوق کم مصرف با پخش نور ویژه معابر خیابانی است . ولتاژ کار کرد ۱۲ ولت مستقیم و صفحه خورشیدی SOLAR PANEL  در توانهای ۳۰ و ۶۰ و ۹۰ و … و باتری نوع سیلید اسید ویژه چراغ خورشیدی و شارژر کنترل باتری اتوماتیک و سازه فلزی (پایه چراغ و تابلو برق کنترل) می باشد. چراغ خیابانی سولار led نیک تابان صبا بر اساس اصول استاندارد تامین روشنایی ویژه معابر مختلف ساخته می شود. نیک تابان صبا تولید کننده چراغ خورشیدی led و همچنین سازنده چراغ خیابانی led و پروژکتور led است . تولید پروژکتور led نوع خیابانی از عمده ترین تولیدات نیک تابان صبا است . محصولات چراغ خیابانی solar  نیک تابان صبا با گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن در سراسر کشور عرضه می گردد.

در ساخت چراغ خورشیدی led به نکات زیر اهمیت داده می شود: محل نصب و نقطه مکانی در کشور- کاربری معبر یا محوطه جهت روشنایی – میزان شدت روشنایی – میزان ساعات هوای آفتابی و میزان ساعات روشنایی بخشی چراغ خورشیدی led

بر اساس نکاتی که اشاره شد چراغ خورشیدی خیابانی طراحی می گردد. و با توجه به نیاز روشنایی ابتدا چراغ خیابانی سولار سپس بر اساس مصرف و میزان پشتیبانی ، ظرفیت باتری و سپس توان صفحه خورشیدی سولار تعیین می گردد. ابعاد پایه چراغ خیابانی و همچینین نوع کنترل شارژر و سایر مشخصات نیز بر همین اساس تعیین می شود.

چراغ خیابانی سولار ledتولید چراغ خیابانی سولاراز وبلاگ نیک تابان صبا و سایر محصولات روشنایی بازدید کنید