چراغ خیابانی LED COB نیکو ۱

تصاویر چراغ خیابانی LED COB 50 واتچراغ خیابانی LED COB 50 واتسه بعدی چراغ خیابانی LED COB 50 واتاطلاعات فنی چراغ خیابانی LED COB 50 واتنقشه چراغ

چراغ خیابانی COB LED مدل نیکو از جدیدترین محصولات نیک تابان صبا است . این محصول با بالاترین سطح کیفی در شرکت در رده محصولات چراغ خیابانی تولید می گردد. چراغ خیابانی LED نیکو در توان ۵۰ وات با گارانتی ۲ ساله و مشخصات استاندارد طراحی و تولید گردیده است. چراغ خیابانی LED COB  مدل نیکو ۱ ویژه تامین روشنایی معابر پیاده رو و خیابانی و پارکی است . این محصول قابل نصب بر روی پایه چراغ خیابانی ۴ متری و پایه چراغ خیابانی ۶ متری است .چراغ خیابانی نیکو ۱ با استفاده از LED COB مارک CREE و BRIDGELUX درایور LED تایوانی تولید می گردد.

لنز شیشه ای محدب نصب شده بر روی آن پخش نور ایده آلی جهت ایجاد روشنایی معابر خیابانی و معابر پیاده رو و معابر پارکی ایجاد می کند. قاب و بدنه چراغ خیابانی نیکو ۱ کاملا منحصر بفرد است و طراحی و تولید شرکت نیک تابان صبا است. رینگ آلومینیومی نصب شده بر روی لنز در این محصول اختصاصی است و بصورت قطعه آلومینیومی تراشکاری شده همراه با رفلکتور مورد استفاده در این محصول کیفیتی عالی به این محصول بخشیده است. در ساخت چراغ خیابانی LED COB 50 وات از رفلکتور استیل استفاده شده است.

چراغ خیابانی نیکو ۲ مشابه این محصول با توان ۱۰۰وات ساخته شده است.