برج روشنایی استادیوم

کاتالوگ برج استادیومیپایه روشنایی و برج روشنایی استادیومی ویژه تامین روشنایی استاندارد زمینهای ورزشی و استادیوم ها می باشد.

نیک تابان صبا طراح و تولید کننده دکل روشنایی استادیومی و برج روشنایی است. محاسبه ارتفاع پایه دکل روشنایی و تعداد و توان پروژکتورها بر مبنای اصول استاندارد و تعاریف بین المللی با استفاده از نرم افزارهای مهندسی  روشنایی نظیر DIALUX  و CALCULUX صورت می پذیرد. دفترچه محاسبات سازه، روشنای ، برق رسانی ، تاسیسات جانبی (صوت و تصویر) و سیستمهای ایمنی (برق گیر و صاعقه گیر) قبل از اجرای پروژه به کارفرما و مشاور تحویل می گردد.

کلیه قطعات فلزی دارای پوشش با گالوانیزه گرم  هستند سیستم کنترل از راه دور تاسیسات و سیستم روشنایی در صورت درخواست کارفرما قابل اجرا است.

برج های روشنایی بمنظور تامین نور ورزشگاهها و زمین چمن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. زمین چمن های ورزشی در انواع زمین چمن تمرینی فوتبال و زمین چمن استاندارد فوتبال و ..  است. تامین روشنایی این زمینها نیز بر اساس استاندارد های فیفیا متفاوت است.

جدول زیر مشخصات روشنایی استاندارد فیفا برای زمینهای ورزشی فوتبال نمایش می دهد. در این جدول زمینهای که البته پخش تلویزیونی ندارد بررسی شده است.

استاندارد روشنایی فیفا

 

از وبلاگ برج نوری نیک تابان صبا به آدرس http://www.towerlight.blogfa.com/  دیدن فرمایید.

برج استادیومی عسلویه نصب برج استادیومی