فهرست

نیک تابان صبا تولید کننده چراغ خیابانی و پروژکتور

تولید کننده پرچم LED

پرچم خطی LED

پرچم خطی ال ای دی ویژه تزیینات شهری

چراغ پرچم LED مناسب نصب روی پایه چراغ خیابانی

ما تولید کننده چراغ خطی پرچم LED هستیم

چراغ خطی والواشر پرچم LED

تولید چراغ پرچم LED در توان ۱۸ و ۳۶ وات

نیک تابان صبا تولید کننده پرچم led ایران . چراغ پرچم LED در طول ۳ متری و توان ۱۸ و ۳۶ وات با استفاده از LED POWER  طراحی و تولید می گردد. پرچم LED محصولی است بسیار بادوام و زیبا بمنظور تزئینات شهر ها و به سادگی بر روی پایه چراغ خیابانی یا دیوار نصب می گردد. بدنه پرچم led از جنس آلومینیوم آنودایز شده می باشد و جداره نور گذر پرچم ال ای دی در مقابل نور خورشید و اشعه ماورا بنفش بسیار مقاوم می باشد.

این محصول با یکسال گارانتی عرضه می گردد. در این محصول از ال ای دی تکی توان ۱ وات نوع POWER LED استفاده شده است . این چراغ دارای آب بندی خوب است و کاملا مناسب نصب در فضای بیرونی است و مقاوم در مقابل نفوذ آب و باران و گرد و خاک می باشد.

پروفیل آلومینیومی قاب چراغ خطی پرچم ال ای دی

 پرچم led ایران ویژه جشن های انقلاب در ۲۲ بهمن ماه طراحی شده و درخشندگی led در محصول پرچم led جلوه ای خاص به محیط شهری می دهد. محصول پرچم led می تواند بمنظور آذین بندی و نورپردازی در شهرها و روستاها مورد استفاده قرار گیرد. محصول پرچم led طراحی و تولید نیک تابان صبا در مناطق شهری و روستایی در اقصی نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته است. شهرداری های و دهیاری های مناطق شمالی و جنوبی و سایر نقاط کشور از چراغ پرچم led استقبال چشمگیری داشته اند. چراغ پرچم led با گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر کشور عرضه می گردد. با ما تماس بگیرید و از قیمت پرچم خطی LED اطلاع پیدا کنید.