چراغ سوله ای ۱۰۰ وات LED

تصاویر چراغ سوله ای led نقشه سه بعدی چراغ سوله ای 100 وات LEDاطلاعات فنی چراغ سوله ای 100 وات LEDمدارک چراغ سوله ای 100 وات LED

چراغ سوله ای ۱۰۰ وات LED  از محصولات روشنایی ال ای دی نیک تابان بمنظور تامین روشنایی سالن ها است. چراغ صنعتی ۱۰۰ وات تولید شرکت نیک تابان صبا با گارانتی ۳ سال عرضه می گردد . چراغ سوله ای led به منظور تامین روشنایی سالن صنعتی و کارخانجات و انبارها و سالن ورزشی به کار می رود و قابل نصب تا ارتفاع ۱۴متری است و پخش نور یکنواخت و پرتاب نور عالی و طول عمر بالا و هیت سینگ استاندارد از ویژگیهای چراغ صنعتی led تولید شده در شرکت نیک تابان صبا می باشد.

مشتریان ارجمند می توانند با تماس با بخش فنی شرکت بر اساس مشخصات فیزیکی سوله یا سالن مورد نظر و نوع کاربری آن طرح روشنایی شبیه سازی شده سالن خود را دریافت نمایند و بر اساس آن تعداد و نوع چراغ صنعتی led را مشخص نموده سپس اقدام به تهیه چراغ led بمنظور روشنایی سالن کارخانجات خود نمایند. نیک تابان صبا تولید کننده چراغ صنعتی led محصول خود را همراه با طرح روشنایی و شبیه سازی محل نصب همراه با نقشه به مشتریان گرانقدر تقدیم می کند.

یک از ویژگیهای این محصول سرعت روشن شدن آن پس از کلید زنی است. که بلافاصله پس از کلید زنی حداکثر نور خروجی از چراغ منتشر می گردد. در چراغ های گازی این روند تا چند دقیقه بطول می انجامد.

چراغ سوله ای فراز ۱ مشابه این محصول با توان ۵۰ وات ساخته شده است.