چراغ خیابانی SOLAR

چراغ خیابانی خورشیدی SOLAR بی نیاز از برق شبکه و با پشتیبانی در روزهای ابری در توانهای ۱۸ تا ۷۲ وات در ارتفاع ۳ الی ۹ متری به همراه فونداسیون پیش ساخته طراحی و تولید می گردد. با استفاده از محصول چراغ سولار led خیابانی می توان روشنایی معابر و محوطه هایی که دسترسی به برق شبکه امکان ندارد یا دشوار است را تامین نمود . چراغ خیابانی خورشیدی led متشکل از بخشهای مختلفی همچون پروژکتور LED فوق کم مصرف با پخش نور ویژه معابر خیابانی با ولتاژ کار کرد ۱۲ ولت مستقیم و صفحه خورشیدی SOLAR PANEL  در توانهای ۳۰ و ۶۰ و ۹۰ و … و باتری نوع سیلید اسید ویژه چراغ خورشیدی و شارژر کنترل باتری اتوماتیک و سازه فلزی (پایه چراغ و تابلو برق کنترل) می باشد. چراغ خیابانی سولار led نیک تابان صبا بر اساس اصول استاندارد تامین روشنایی ویژه معابر مختلف ساخته می شود . نیک تابان صبا تولید کننده چراغ خورشیدی led و همچنین سازنده چراغ خیابانی led و پروژکتور led است . تولید پروژکتور led نوع خیابانی از عمده ترین تولیدات نیک تابان صبا است . محصولات چراغ خیابانی solar  نیک تابان صبا با گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن در سراسر کشور عرضه می گردد.

در ساخت چراغ خورشیدی led به نکات زیر اهمیت داده می شود: محل نصب و نقطه مکانی در کشور- کاربری معبر یا محوطه جهت روشنایی – میزان شدت روشنایی – میزان ساعات هوای آفتابی و میزان ساعات روشنایی بخشی چراغ خورشیدی led

بر اساس نکاتی که اشاره شد چراغ خورشیدی خیابانی طراحی می گردد. و با توجه به نیاز روشنایی ابتدا چراغ خیابانی سولار سپس بر اساس مصرف و میزان پشتیبانی ، ظرفیت باتری و سپس توان صفحه خورشیدی سولار تعیین می گردد. ابعاد پایه چراغ خیابانی و همچینین نوع کنترل شارژر و سایر مشخصات نیز بر همین اساس تعیین می شود.

7