چراغ خیابانی LED COB نیکو ۲

 چراغ خیابانی LED COBچراغ خیابانی LED COBنمای سه بعدی چراغ خیابانی LED COBاطلاعات فنی چراغ خیابانی LED COBاطلاعات چراغ خیابانی LED COB

چراغ خیابانی LED COB مدل نیکو ۲ از محصولات روشنایی طراحی شده و منحصر بفرد نیک تابان صبا است. چراغ خیابانی نیکو ۲ در توان ۱۰۰ وات تولید می گردد.این چراغ ویژه تامین روشنایی معابر خیابانی و جاده ای و معابر پارکی و روشنایی محوطه پارکی و … است. این محصول با استفاده از LED COB مارک CREE و  BRIDGELUX ساخته می شود. پخش نور ویژه خیابانی با استفاده از لنز شیشه ای OVAL  خیابانی از خصوصیات مهم چراغ خیابانی نیکو است . پخش نور خیابانی این محصول باعث می شود نور خروجی این چراغ کاملا به سطح خیابان تابیده شود و از تلفات نوری و همچنین آلودگی نوری جلوگیری می کند .و روشنایی یکنواخت و ایده آل در سطح خیابان ایجاد می کند. چراغ خیابانی COB  مدل نیکو ۲ با گارانتی ۲ ساله شرکت نیک تابان صبا تولید و عرضه می گردد.

قطعات درجه یک در ساخت این محصول باعث تولید یک چراغ با کیفیت شده است. بدنه آلومینیوم و اندازه هیت سینک استاندارد. پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک بدنه. LED مرغوب و با کیفیت . شیشه سکوریت. رفلکتور استیل. پیچ و مهره های استیل و گالوانیزه ضد زنگ همگی سبب ساخت یک محصول درجه یک شده است.

چراغ خیابانی نیکو ۱ مشابه این محصول با توان ۵۰ وات ساخته شده است.