چراغ خیابانی LED مدل سپهر

چراغ خیابانی LED ویژه تامین روشنایی معابر پارکی ، خیابانی و جاده ای در توان۲۰ تا ۹۰ وات با استفاده از LED POWER  تایوانی و با استفاده از PCB آلومینیوم با چاپ محافظ و هیت سینگ استاندارد طراحی و تولید می گردد. در این محصولات از LED DRIVER نوع هوشمند با راندمان بالا (طراحی و تولید نیک تابان صبا) استفاده می گردد. طول عمر بسیار بالا و بهره نوری عالی و ضریب تشخیص رنگ حداکثری و پخش نور ویژه خیابانی از مهمترین ویژگیهای چراغ خیابانی LED نیک تابان صبا است.

بدنه چراغ خیابانی ال ای دی جنس آلومینیوم آنودایز شده می باشد. آلومینیوم آبکاری شده به کار رفته در بدنه چراغ خیابانی ال ای دی سبب دوام و طول عمر چراغ و مقاومت آن در مقابل عوامل جوی است. همچنین با توجه به ساختار مدولار چراغ خیابانی تولید شده در نیک تابان صبا این محصول هیت سینگ استاندارد دارد و گرمای تولید شده توسط LED را در محدوده مجاز دمایی کنترل می نماید و این موضوع نیز باعث افزایش طول عمر چراغ خیابانی LED می گردد.

استفاده از LED استاندارد در محصول چراغ LED خیابانی ضمن جلوگیری از اتلاف بیهوده انرژی باعث افزایش راندمان نوری در چراغ LED می گردد. LED مورد استفاده در چراغ خیابانی تولیدی نیک تابان صبا بهره نوری نامی ۱۲۰ تا ۱۳۰ لومن در ازای هر وات مصرفی را داراست .

کاتالوگ چراغ خیابانی led

شما مشتری گرامی لازم است در هنگام خرید چراغ خیابانی LED به نکات مهم زیر توجه ویژه فرمایید:

– LED مورد استفاده در چراغ و مشخصات نوری و راندمان آن

– هیت سینگ مورد استفاده در چراغ خیابانی با توجه به موضوع خنک کنندگی استاندارد

– درایور LED یا منبع تغذیه چراغ خیابانی LED و راندمان آن و مشخصات الکتریکال آن

– لنز مورد استفاده در چراغ LED با توجه به پخش نور ویژه چراغ های خیابانی ال ای دی و لزوم نبود آلودگی نوری

– PCB  مورد استفاده و نحوه مونتاژ چراغ LED لازم است توجه داشته باشد PCB مورد استفاده در چراغ LED حتما بایستی از نوع آلومینیومی باشد.

– درجه حفاظت IP  چراغ LED نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است . و حداقل بایستی IP65 باشد.

– نکات دیگری همچون انعطاف پذیری در مورد پذیرش لوله  با قطرهای مختلف و زیبایی و ظرافت و شکیل بودن چراغ LED و قیمت و گارانتی و خدمات پس از فروش نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

لازم به ذکر است شرکت نیک تابان صبا تولید کننده چراغ خیابانی تمامی مسائل مربوط به کیفیت و کارایی محصول خیابانی LED را با تمام جزئیات مد نظر دارد و محصولاتی بسیار با کیفیت با نهایت دقت تولیدکرده  و به دست مشتریان گرانقدر می رساند.

از وبلاگ محصولات روشنایی نیک تابان نیز دیدن فرمایید