چراغ خیابانی DOB LED

چراغ خیابانی DOB LED در توان ۵۰ و ۱۰۰ وات تولید می گردد. در این محصول از LED DOB با چیپ BRIDGELUX استفاده شده است.

چراغ خیابانی LED نیکو ۱ و چراغ خیابانی نیکو ۲ مدلهای مشابه این نوع محصول است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید وبلاگ نیک تابان صبا را ببینید.

بمنظور افزایش کیفیت روشنایی و کاهش مصرف برق امروزه چراغهای خیابانی گازی جای خود را به چراغ خیابانی LED می دهند . با تعویض چراغ خیابانی معمولی قدیمی و جایگزینی چراغ خیابانی LED کاهش چشمگیر مصرف  برق  حاصل می شود . همچنین استفاده از چراغ خیابانی LED سبب کاهش تلفات و افزایش طول عمر چراغ و کاهش نیاز به خدمات تعمیرات و نگهداری و افزایش بهره نوری می گردد.

شرکت نیک تابان صبا تولید کننده انواع چراغ خیابانی DOB LED و چراغ جاده ای LED است .

بمنظور اطلاع از قیمت و مشخصات فنی چراغ خیابانی LED با دفتر مرکزی اراک شرکت نیک تابان با شماره ۰۸۶۳۲۷۷۰۴۹۰ و همراه ۰۹۱۰۰۰۳۱۲۸۸ تماس بگیرید. شرکت نیک تابان چراغ خیابانی LED در توان ۵۰ وات و چراغ خیابانی ۱۰۰ وات و چراغ خیابانی ۱۱۰ وات و چراغ خیابانی ۱۵۰ وات با گارانتی ۲ سال و استفاده از قطعات استاندارد تواید می کند. نیک تابان صبا تولید کننده چراغ خیابانی استاندارد در ایران است.

روشنایی معابر خیابانی شهری و جاده ای با استفاده از چراغ خیابانی led انجام می گیرد. چراغ خیابانی led 100 وات بر روی پایه چراغ خیابانی ۹ متری و پایه چراغ خیابانی ۱۲ متری نصب می شود . از ویژگیهای چراغ خیابانی led می توان به طول عمر بالا و مصرف کم انرژی در مقایسه با ایجاد روشنایی مطلوب (بهره نوری) و عدم نیاز به تعمیرات و نگهداری در چراغ خیابانی led نام برد.

پایه چراغ خیابانی در دو نوع پایه چراغ خیابانی لوله ای و پایه چراغ خیابانی چند وجهی ساخته میشود .

چراغ خیابانی LED DOB