چراغ خیابانی LED مدل طلوع

تصاویر چراغ خیابانی 100 وات ledنمای سه بعدی چراغ خیابانی 100 وات ledاطلاعات فنی چراغ خیابانی 100 وات ledنقشه چراغ خیابانی 100 وات led

چراغ خیابانی LED مدل طلوع از جدیدترین محصولات تولیدی نیک تابان صبا است. چراغ خیابانی LED مدل طلوع در توان ۱۱۰ وات و ۱۵۰ وات طراحی و تولید گردیده است. LED CHIP  مورد استفاده در این محصول CHIP BRIDGELUX است که با بهره نوری ۱۳۰ لومن به ازای هر وات یکی از بهترین سری LED های موجود می باشد . در چراغ خیابانی LED مدل طلوع از درایور های شرکت MEAN WELL  استفاده گردیده است . از دیگر مزایای این محصول استفاده از لنز و رفلکتورهای منحصر بفرد طراحی و تولیدی نیک تابان است. این رفلکتورهای خیابانی بهترین زاویه پخش نور را در محیط خیابانی ایجاد می نماید. بدنه و هیت سینک  استاندارد باعث افزایش طول عمر محصول می گردد. سیستم واشر بندی و IP 65  این محصول از دیگر ویژگیهای چراغ خیابانی LED  مدل طلوع نیک تابان صبا است.

چراغ خیابانی LED طلوع با ۲ سال گارانتی ارائه می گردد.

قیمت چراغ خیابانی LED طلوع با توجه به توان ۱۱۰ وات و ۱۵۰ وات تعیین می گردد. این محصول از با کیفیت ترین چراغ های خیابانی LED تولیدی در ایران است. تمامی استاندارد های تولید در ساخت این محصول از قبیل هیت سینگ استاندارد و درجه IP استاندارد و استفاده از درایور LED که ویژگیهای OVER CURRENT , OVER VOLTAGE , SHORT CIRCUIT , OVER TEMPERATURE  و حداقل هارمونیک در آن رعایت شده است.

این مدل چراغ بصورت سفارشی بصورت چراغ خیابانی ۱۰۰ وات led و همچنین چراغ خیابانی ۹۰ وات led نیز تولید می گردد. در چراغ خیابانی ۱۰۰ وات led از تعداد ۱۰۰ عدد ال ای دی ۱ وات استفاده می گردد. شما می توانید اطلاعات فنی و نقشه ها و تصاویر این محصول را با کلیک بر روی زبانه های بالای متن دریافت کنید.

برای دیدن پروژه های چراغ خیابانی بر روی پروژه ها کلیک کنید و همچنین می توانید از وبلاگ نیک تابان دیدن کنید.