پروژکتور POWER LED

پروژکتور LED  در توان ۳۰ وات و ۶۰ وات و ۹۰ وات در نیک تابان صبا تولید می گردد.

این پروژکتور ای ای دی با توجه به مشخصات فنی و نوع آن مناسب روشنایی محوطه و فضاهای باز و سرپوشیده می باشد. از این پروژکتور LED به منظور تامین روشنایی فضاهای باز و وسیع بر روی برج روشنایی ۹ متری و برج نوری ۱۲ متری استفاده می گردد. پروژکتور POWER LED نیک تابان در رنگهای سفید (آفتابی و مهتابی) ، سبز ، قرمز و آبی طراحی و تولید می گردد. انوع led مورد استفاده در پرژکتور ال ای دی نیک تابان ساخت کشور تایوان می باشد.

led رنگ سفید آفتابی و مهتابی بکار رفته در پرژکتور led بهره نوری ۱۳۰ لومن داشته که شدت روشنایی بسیار خوبی ایجاد می نماید. با استفاده از پروژکتور led می توانید روشنایی محوطه کارخانجات و محوطه شهری و روشنایی محوطه روستایی را تایمن کنید. همچنین این نوع پروژکتور مناسب محوطه های تفریحی و فرهنگی است. لنز های مختلف با زاویه پخش نور ۱۵ تا ۹۰ درجه قابل نصب بر روی نور افکن led سبب ایجاد پخش نور های مختلف می گردد.

با استفاده از لنز یا عدسی با زاویه بسته تر مانند زاویه ۱۵ یا ۲۵ درجه می توانید پرتاب نور بیشتری داشته باشید. و با استفاده از لنزهای با زاویه نور بازتر می توانید پخش نور وسیعی داشته باشید.

پرژکتور ledاز وبلاگ محصولات روشنایی نیک تابان صبا به آدرس www.niktaban.blogfa.com  دیدن فرمایید.