پروژکتور ۱۰۰ وات LED

تصاویر پروژکتور 100 وات توضیحات در مورد چراغ ال ای دی نمای سه بعدی پروژکتور 100وات اطلاعات فنی پروژکتور 100 واتاطلاعات پروژکتور 100 وات ال ای دی

پروژکتور ۱۰۰ وات led از محصولات جدید نیک تابان صبا در بخش محصولات روشنایی است. پروژکتور ۱۰۰ وات ویژه تامین روشنایی محوطه ها و سالنهای سرپوشیده است. پروژکتور ۱۰۰ وات از قطعات اولیه با کیفیت ساخته شده است. قاب این چراغ طراحی و تولید منحصر بفرد نیک تابان است. در این محصول از ۲ عدد لامپ led توان ۵۰ وات استفاده شده است. رفلکتور استیل این چراغ پخش نور باز و وسیع تولید می کند. ولتاژ ورودی این چراغ ۲۲۰ ولت شهری است .

مناسب نصب بر روی دیوارها و انواع پایه چراغ ها است . می توان پروژکتور ۱۰۰ وات را بر روی برج نوری ۱۲ متری نصب کرد. پوشش نوردهی وسیع و یکنواختی ایجاد می کند.  پوشش بدنه این چراغ از رنگ پودری الکترواستاتیک است. درجه حفاظت ip65 این محصول باعث عدم نفوذ آب و گرد و خاک به داخل چراغ می شود. واشر آب بندی آن اسفنجی سیلیکونی است.دستک قابل تنظیم و مقاومی دارد. شیشه سکوریت ایمن و پیچ های استیل و گالوانیزه ضد زنگ از دیگر مزایای آن است. این محصول با ۲ سال گارانتی عرضه می گردد. رنگ نور پروژکتور در ۲ نوع آفتابی و مهتابی به سفارش مشتری در دمای رنگ ۳۰۰۰ کلوین و دمای رنگ ۶۰۰۰ کلوین تولید می گردد.

از وبلاگ محصولات روشنایی led نیک تابان صبا دیدن کنید. وبلاگ نیک تابان صبا