پایه چراغ

پایه چراغ خیابانی بمنظور تامین روشنایی معابر خیابانی و جاده ای تولید می گردد. و با استفاده از چراغ خیابانی LED و گازی (HID ) در ارتفاع ۳ الی ۱۴ متر طراحی و عرضه می گردد.

طرح روشنایی و شبیه سازی توسط کارشناسان واحد طراحی روشنایی بر مبنای الزامات و استانداردهای معابر مختلف خیابانی و جاده ای قبل از اجرای پروژه در اختیار کارفرما و مشاور قرار می گیرد. ارتفاع پایه ، محل قرار گیری و توان چراغ خیابانی مورد استفاده و نوع آن بر مبنای طراحی روشنایی و الزامات روشنایی معابر مختلف و  میزان شدت نور و درخشندگی مورد انتظار تعیین می گردد. 

پایه خیابانی در انواع پایه خیابانی لوله ای و چند وجهی ساخته می شود. در ساخت نوع چند وجهی از ورق استاندارد st37  استفاده می شود. پس از خمکاری و جوشکاری پایه گالوانیزه گرم می شود. پوشش گالوانیزه گرم باعث می شود. که محصول نهایی در مقابل عوامل جوی و محیطی بسیار با دوام باشد. و طول عمر محصول را افزایش می دهد.

در طراحی و ساخت تجهیزات مبلمان شهری سعی می گردد این تجهیزات علاوه بر رفع تامین روشنایی به زیباسازی شهر نیز کمک نماید. شرکت مهندسی نیک تابان  به این منظور پایه روشنایی خیابانی در طرح های معمولی و فانتزی با ارتفاع های متفاوت را تولید می کند.

تولید کننده برج نوری تولید پایه چراغاز وبلاگ سازه های فلزی نیک تابان دیدن کنید