وال واشر LED

وال واشر LED در انواع تک رنگ سفید(cool white & warm white) سبز (green) آبی(blue) قرمز(red) کهربایی (amber) صورتی (pink)  و … با استفاده از LED POWER در توان ۱۲ وات و ۲۴ وات و ۳۶ وات طراحی و تولید می گردد.وال واشر LED محصولی است بسیار بادوام و زیبا بمنظور تزئینات و نورپردازی اماکن تاریخی و فرهنگی ، المانهای شهری ، ساختمانها و پلها به کار می رود. بدنه وال واشر led از جنس آلومینیوم آنودایز شده می باشد و جداره نور گذر آن در مقابل نور خورشید و اشعه ماورا بنفش بسیار مقاوم می باشد. این محصول با یکسال گارانتی عرضه می گردد. 

سری جیدی وال واشر led نیک تابان صبا با نام تجاری آلما تولید گردید. این وال واشر در ابعاد ۱۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر و در توان ۴ تا ۳۶ وات در انواع رنگ نورهای مختلف تولید می گردد. وال واشر led آلما ویژه نورپردازی نمای ساختمان ، نورپردازی پل ، نورپردازی شهری و نورپردازی دختان و نورپردازی پارک می باشد.

وال واشر led آلما با کیفیت عالی و قطعات استاندارد و led تایوانی و با بهره نوری بالا در رنگ سفید آفتابی و مهتابی با ۱۲۵ لومن در هر وات با گارانتی یکساله و قیمت مناسب عرضه می گردد. با استفاده از وال واشر ال ای دی نیک تابان محیطی زیبا و آرامش بخش داشته باشید.

وال واشر led